Laborasszisztens pozíció

2024. április 15. hétfő

HUN-REN Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet
Munkatársat keresünk
Laborasszisztens
pozícióba.

A HUN-REN Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet Endokrin Neurobiológia Kutatócsoportja (vezető: Dr. Liposits Zsolt) laborasszisztenst keres.

Főbb feladatok, munkák:

•    Laboratórium napi működésének biztosítása
•    Részvétel állatkísérleti vizsgálatokban
•    Jegyzőkönyvek vezetése
•    Szövettani, immuncitokémiai és molekuláris biológiai módszerek önálló alkalmazása
•    Szövettani metszetek digitális archiválása

Az álláshoz tartozó elvárások:

•    Középfokú végzettség, szövettani laborasszisztens képesítés
•    Angol nyelvből alapfokú C típusú nyelvvizsga
•    Előzetes szövettani laboratóriumi munkatapasztalat
•    Microsoft Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
•    Motivált és hatékony munkavégzés

Amit kínálunk:

•    Teljes munkaidejű, 3 hónap próbaidővel, 2025.12.31-ig tartó határozott idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:
•    1083 Budapest, Szigony utca 43.
Jelentkezésüket az alábbi dokumentumok megküldésével várjuk az endoneurotitk@koki.hun-ren.hu email címre:
•    Fényképes szakmai önéletrajz
•    Iskolai végzettséget, nyelvvizsgát igazoló dokumentumok
•    Motivációs levél
•    A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati eljárásban résztvevők a pályázati anyagát megismerhetik, és hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.05.13
A pályázat elbírálásának határideje: 2024.05.14

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.